Szanowni Państwo,

od 4 maja Przychodnia Specjalistyczna STOMED została otwarta ponownie

w zakresie stomatologii pracujemy w trybie interwencyjnym oraz dla pacjentów bólowych. Chcemy pomóc Wam w tym trudnym dla wszystkich czasie i w miarę możliwości ulżyć w bólu i cierpieniu.

W najbliższych dniach rozszerzymy zakres usług o leczenie planowe dzieci i dorosłych,

w zakresie fizjoterapii przyjmujemy pacjentów , którzy mieli wcześniej zarezerwowane wizyty, wszystkie terminy są przesunięte o czas zamknięcia przychodni.

Dla bezpieczeństwa personelu medycznego oraz naszych pacjentów wprowadzamy określone procedury przyjęć, aby wizyty przebiegały w sposób sprawny i z zachowaniem norm bezpieczeństwa. Jeżeli zechcą Państwo skorzystać z naszej pomocy prosimy o zastosowanie się do poniższych zasad:

  1. Na wizytę należy umówić się telefonicznie. Zostanie wyznaczona Państwu konkretna data i godzina przyjęcia. Inna forma rejestracji nie jest możliwa.

  2. Podczas rejestracji telefonicznej zostanie przeprowadzony z Państwem wstępny wywiad stomatologiczny i wywiad epidemiologiczny w kierunku COVID-19.

  3. pacjentów stomatologicznych, aby ograniczyć infekcyjność wydzielin, prosimy o dokładną higienę jamy ustnej przed wizytą

  4.  ( szczotkowanie zębów pastą, nitkowanie, płukanie płynem do płukania jamy ustnej ze środkiem bakteriobójczym np. Corsodyl, Eludril, 1% woda utleniona)

  5. Prosimy nie wchodzić samodzielnie do przychodni. Gdy będziemy gotowi zostaną Państwo o tym poinformowani telefonicznie i zaproszeni do środka. Do tego czasu prosimy o pozostanie w aucie lub na świeżym powietrzu.

  6. Przed wejściem do gabinetu otrzymają Państwo dokładne wytyczne związane z dezynfekcją rąk i przygotowaniem się do wizyty. W poczekalni poprosimy o pisemne wypełnienie pełnego wywiadu epidemiologicznego i lekarskiego.  Każdemu pacjentowi zostanie zmierzona temperatura bezdotykowym termometrem.

  7. Po wykonaniu wszystkich procedur zostaną Państwo zaproszeni do gabinetu, w którym będzie czekał na Państwa lekarz wraz z asystą ubrani w środki ochrony osobistej.

UWAGA:  Jeżeli występują u Państwa objawy typowe dla COVID-19, są Państwo na kwarantannie lub w grupie podwyższonego ryzyka zakażeniem muszą Państwo poinformować o tym personel medyczny.  Za zatajenie tak ważnych informacji grozi odpowiedzialność karna.

telefon do kontaktu z przychodnią –  609 310 771