Implanty zębowe

Oferujemy państwu uzupełnienie braków zębowych z wykorzystaniem implantów. Uzupełnienie to jest najbardziej naturalnym sposobem odbudowy utraconych zębów. 

  Implanty stomatologiczne MIS to sprawdzone rozwiązanie, które w prosty i bezpieczny sposób przywróci uśmiech na Twojej twarzy.

  MIS Implants to najdynamiczniej rozwijający się międzynarodowy koncern oferujący różnorodność systemów implantologicznych dla każdego rodzaju ubytku i dla niemal każdych warunków anatomicznych pacjenta.

  Ponad 20 lat doświadczenia i obecność na ponad 60 światowych rynkach sprawia, że MIS jest światowym liderem w produkcji implantów. www.mispoland.pl

  Zaawansowana technologia implantologiczna MIS może w prosty sposób przywrócić piękno Twojego uśmiechu.

  Brakuje Ci pojedynczego zęba?

  Uzupełnienie pojedynczego braku mostem uszkadza oba sąsiadujące zęby, ponieważ dentysta musi je oszlifować żeby stworzyć oparcie dla mostu. Niejednokrotnie są to zęby zdrowe. Pomiędzy protezę a dziąsło dostają się resztki pokarmu, które mogą powodować stany zapalne dziąseł, uszkodzenie kości wokół zęba i cofanie dziąseł. W rezultacie prowadzi to do nieestetycznego wyglądu i ostatecznej utraty sąsiednich zębów. Implanty MIS są doskonałym rozwiązaniem w tym wypadku. Lekarz wkręca implant w kość stosując miejscowe znieczulenie. W ciągu kilku miesięcy implant ten zrośnie się z kością zastępując naturalny korzeń zęba. Brak zęba może być przez ten czas zamaskowany koroną tymczasową. Lekarz stworzy nową koronę zęba. Aby perfekcyjnie ją dopasować , lekarz mierzy rozmiar i dystans między zębami oraz precyzyjnie dobiera kolor korony do sąsiadujących zębów. Lekarz mocuje koronę za pomocą specjalnej śruby lub cementu. Operacja jest całkowicie bezbolesna i nie wymaga znieczulenia. Implant nie zniszczy sąsiadujących zębów, będzie funkcjonował i wyglądał jak naturalny ząb.

  mis1

  W łagodny i bezbolesny sposób implanty MIS sprawią, że znów się uśmiechniesz.

  Brakuje Ci kilku zębów?

  Żeby stworzyć oparcie dla mostu dentysta musi oszlifować sąsiednie zęby, powoduje to ich nieodwracalne zniszczenie. Takie rozwiązanie nie zapewnia stabilnego oparcia dla protetyki. Pomiędzy dziąsła i most dostają się resztki jedzenia co powoduje ciągłe stany zapalne, zanik kości, nieestetyczny wygląd a w końcu utratę mostu i wspierających go zębów. Technologia implantów dentystycznych MIS w prosty i efektywny sposób rozwiąże te problemy. Cały proces leczenia zamknie się w kilku wizytach w gabinecie dentystycznym. Potem zapomnisz, że kiedykolwiek miałeś braki zębowe. W znieczuleniu miejscowym implanty są wprowadzane do kości w miejsce brakującego zęba. W ciągu kilku miesięcy implanty zrosną się z kością i jako substytut korzenia zębowego będą stanowić silne oparcie dla przyszłej protetyki. Przestrzeń po brakującym zębie będzie w tym czasie zamaskowana koroną tymczasową. Na tym etapie przymierzana jest korona właściwa. Aby perfekcyjnie dopasować nową koronę lekarz mierzy rozmiar i dystans między zębami oraz dokładnie dopasowuje kolor korony do sąsiednich zębów. Korony są mocowane do implantów śrubami lub specjalnym cementem. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Implanty pozostaną stabilne przez lata. Nie zniszczą sąsiadujących zębów, będą funkcjonowały i wyglądały jak naturalne zęby.

  Teraz możesz bez problemu jeść wszystkie potrawy i uśmiechać się do najbliższych.

  Potrzebujesz pełnej protezy?

  Tradycyjna proteza osiadająca na dziąsłach nigdy nie zastąpi naturalnych zębów. Używanie protezy skutkuje wieloma krępującymi momentami w codziennych sytuacjach np. podczas jedzenia czy mówienia. Implanty MIS spowodują, że proteza stanie się integralną częścią Twojej jamy ustnej. Zaledwie kilka zabiegów i jedzenie oraz uśmiechanie stanie się znowu proste. To wszystko dzięki zaawansowanej technologii łączącej nowoczesną geometrię implantu i biochemiczne właściwości jego powierzchni. Cały proces leczenia obejmuje kilka wizyt w gabinecie dentystycznym. Lekarz dentysta wprowadza cztery implanty w kość szczęki górnej oraz przynajmniej dwa implanty w kość żuchwy. Wszystkie implanty połączone są metalowym rusztowaniem, które sprawi, że będą stabilne i bezpieczne. W ciągu kilku miesięcy implanty zrosną się z kością i będą stanowiły perfekcyjny substytut korzenia zębowego. Bezzębie będzie w tym czasie zamaskowane protezą tymczasową. Podczas kolejnej wizyty lekarz dentysta dopasuje właściwą protezę do implantów.

   

  Teraz możesz znów się uśmiechać do swojego odbicia w lustrze, do swojego dentysty, do całego świata.

  Skontaktuj się z nami

  Wyślij do nas wiadomość za pomocą poniższego formularza.

  lub zadzwoń do nas — (63) 241 89 17

  Przychodnia specjalistyczna STOMED 

  Wysoka jakość świadczeń, krótkie terminy oczekiwania na wizytę.

  (63) 241 89 17

  609 310 771

  stomed@stomedgolina.pl

  ul. Kolejowa 25A

  62-590 Golina